مشاوره حقوقی رایگان | موسسه حقوقی آسا

گروه وکلای آسا
گروه وکلای آسا

یکی از مهم ترین شاخصه های هر موسسه حقوقی موفقی، پاسخ گویی سریع به موکلین خود است.

 

گروه وکلای آسا با ارائه مشاوره آنلاین رایگان ، مشاوره حقوقی فوری تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین فوری سعی بر رضایت مندی هرچه بیشتر افراد دارد.

جهت مشاوره حقوقی با وکلای متخصص با ما در ارتباط باشید. 22350512 – 26766919

برای مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید و سوال خود را مطرح کنید و شماره تماس خود را بگذارید تا از پاسخ دادن وکلای مجموعه به سوال خود مطلع گردید.

 

 

 

—————(آرشیو سوالات قبلی)—————

70 دیدگاه برای “مشاوره حقوقی رایگان | موسسه حقوقی آسا

  1. بنفشه گفته:

    سلام
    آیا داشتن یا نداشتن سابقه خروج از کشور و تمکین مالی دختر از نظر قانون مانع بهره مندی دختر از حقوق پدر میشود؟؟
    دختر مجرد پدرش ارتشی فوت کرده بهش این تعهد نامه دادن 👇
    ((در صورتی که خلاف واقع بودن ادعای اینجانب مبنی بر نداشتن شوهر و شغل دریافت نکردن حقوق شاغلی بازنشستگی یا مستمری ،نداشتن سوابق بیمه ای ،عدم تمکین مالی، داشتن یا نداشتن سابقه خروج از کشور و قرار نداشتن تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی اثبات شود و یا در آینده این شرایط ایجاد گردد و تغییر شرایط را به موقع به سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح اعلام ننمایم سازمان مذکور میتواند ضمن قطع حقوق مستمری کلی حقوق و مزایا پرداختی من غیر حق بابت حقوق مستمری را به هر نحو مقتضی از جمله توقیف امول منقول و غیر منقول اینجانبه به میزان بدهی و خسارت وارده به صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح اخذ نماید)))

    ایا کسی هست توضیح دهد

  2. هانیه گفته:

    سلام
    من دختر ۲۳ ساله مجردی هستم که پدرم خرجی رو قطع کرده و حالا حتی نیاز فوری به جراحی دارم که حتی بیمه رو در اختیارم قرار نمیده چطور می تونم از لحاظ قانونی پیگیری کنم

  3. پندار گفته:

    با سلام .
    موضوع : صلح عمری
    صالح (مادر) طی سند محضری ، آپارتمان خود را به متصالح (دخترش ) صلح عمری بدون درج خیارفسخ و یا هر شرط دیگری نموده است .
    اکنون متصالح (دختر) فوت نموده و هیچ وارثی هم به غیر از مادرش ندارد .
    سوال : آیا صالح (مادر) جهت انتقال قطعی سند به فرزندان دیگرش نیازمند انجام پروسه “انحصار وراثت ” دختر مرحومش می باشد ؟

  4. هاشمیان گفته:

    سلام .معلم هستم.سال هفتاد آزمایشی رسمی بودم که طبق ماده بیست اخراج شدم و در تاریخ 10/8/1381 با حکم پیمانی با اغماض اعاده به خدمت شدم و الان بصورت رسمی مشغول به کار هستم.آیا سنوات و حقوق گذشته برایم حساب میشود؟ !

  5. محمدرضا گفته:

    سلام خدمت دوستان بنده مغازه داشتم که درسال ۹۷ بخاطر واقع شدن درحریم راه طبق کمسیون ماده ۱۰۰ شهرداری کلا تخریب شد بدون آنکه شهرداری ملک ملک من را تملک کند آیا شهرداری می‌تواند به زمین پشت مغازه من که در اختیار شخص دیگر است قبل از تکلیف زمین من به او جواز ساخت بدهد

    پاسخ

    • علی حسین گفته:

      باسلام اسم من علی حسین است خواستم ببینم راهی است که بتوانم اسمم را فقط علی بگذارم باتوجه به اینکه اسمم ترکیبی است و مردم فقط به اسم علی منو می شناسه خواستم ببینم راهی است وچطوربایداقدام کنم باتشکر

  6. محمدرضا گفته:

    سلام خدمت دوستان بنده مغازه داشتم که درسال ۹۷ بخاطر واقع شدن درحریم راه طبق کمسیون ماده ۱۰۰ شهرداری کلا تخریب شد بدون آنکه شهرداری ملک ملک من را تملک کند آیا شهرداری می‌تواند به زمین پشت مغازه من که در اختیار شخص دیگر است قبل از تکلیف زمین من به او جواز ساخت بدهد

    • محمدرضا گفته:

      محمدرضا گفته:

      سلام خدمت دوستان بنده مغازه داشتم که درسال ۹۷ بخاطر واقع شدن درحریم راه طبق کمسیون ماده ۱۰۰ شهرداری کلا تخریب شد بدون آنکه شهرداری ملک ملک من را تملک کند آیا شهرداری می‌تواند به زمین پشت مغازه من که در اختیار شخص دیگر است قبل از تکلیف زمین من به او جواز ساخت بدهد

  7. مطلب زارع پیشه گفته:

    باسلام، همسر بنده برای مهریه 85میلیونی در سال 96،سند ملکی من را بازداشت کرده است. و در سند قید شده این ملک به موجب شماره نامه بازداشتی در قبال 866692000ریال بازداشت گردید،، در ضمن سند بخاطر وام مسکن که هنوز یک سال دیگر قسط داریم، در رهن بانک است،، ایا سند به نام همسرم انتقال داده شده؟ و چطوری میتونم ازادش کنم. با تشکر،، خواهش میکنم جواب بدید، ممنون میشم

    • سرور ثانی گفته:

      سلام فعلا خونه فقط در توقیف است و به نام همسر شما نشده. اگر این تنها منزلی است که شما دارید می توانید آن را جز مستثنیات دین معرفی کنید. و ملک از توقیف آزاد می شود

      • مطلب زارع پیشه گفته:

        با سلام و خسته نباشید
        از پاسخ شما بسیار سپاسگذارمممنونم که وقت گذاشتید،، و تشکر از برنامه بسیار مفید و راهنمایی ارزنده و مفیدتون🙏🙏

  8. خانم زری گفته:

    سلام شبتون بخیر
    من مبلغ بیست میلیون از سال 97 بدهی دارم، الان شاکی از من 56 میلیون میخواد بگیره، میزان خسارت 20 میلیون از 97 تا الان چقدر می‌شه؟؟؟ ممنون از شما

    • سرور ثانی گفته:

      سلام. خسارت تاخیر در پرداخت از زمانی محاسبه می شود که طلبکار شما به صورت رسمی و قانونی مطالبه آن وجه را کرده باشد، اگر از طریق اظهارنامه یا دادخواست ایم وجه را مطالبه نکرده است ، صرفا می تواند همان 20 میلیون را از شما مطالبه کند.
      به بیان دیگر، خسارت های تاخیر از زمانی شروع می شود که قانونا مطالبه شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.